Aktuality

ADOZ – být spolehlivým partnerem od A do Z

Společnost ADOZ, s.r.o byla založena v roce 1992 jako obchodní firma se strategií poskytnout odběratelům celý sortiment valivých a kluzných ložisek především z produkce českých a slovenských výrobců.. Na základě zájmu odběratelů byla nabídka postupně rozšiřována o další strojírenské produkty z oblasti řemenových a řetězových převodů, prvků pohonů, těsnění, hydrauliky, maziv a průmyslové chemie, lineární techniky, montážních a diagnostických přístrojů a dalšího sortimentu souvisejícího s přenosem pohybu a síly obecně.

Sídlíme v městečku na Vysočině a protože jsme chtěli být od počátku co nejblíže svým zákazníkům, založili jsme postupně pobočky po celé republice, konkrétně v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem.

Významným přelomem se stal rok 2013, kdy jsme zahájili provoz divize strojírenská výroba-CNC obrábění a tím výrazně doplnili nabídku poskytovaných služeb o možnost výroby součástí dle výkresové specifikace.

Na konci roku 2018 jsme se přestěhovali do nové, moderní budovy a opět tím deklarovali jednu z našich hlavních zásad: Směřujeme stále kupředu!

Jedním z našich nejvýznamnějších partnerů, který nám pomáhá naplňovat naše cíle a vize, je již řadu let společnost ZVL SLOVAKIA. Tato firma, která navázala na několik desetiletí trvající tradici výroby ložisek ve Slovenské republice, je pro nás zárukou spolehlivého a solidního partnera již od roku 2007, kdy pod novým obchodním názvem navázala na tradici výrobce ZVL, která sahá až do do roku 1965. Společně tak pokračujeme v dlouholeté úspěšné spolupráci z 90. let minulého století, kde začíná historie společnosti ADOZ. Jsme velice rádi, že se můžeme spolehnout na dodávky od výrobce, jehož produkty jsou již tradičně vysoce hodnoceny mezi odběrateli a který je zárukou kvality nejen co se týče výrobků, ale i spolehlivosti a souvisejícího servisu.

0

ODBĚR NOVINEK

Direct mail CZ

e-mail-icon

Kontaktní formulář CZ

Vyhledávání na stránce

 

Interaktivní katalog ložisek online

3D modely ložisek

search-bearing-online