Aktuality

Lukáš Benedik opětovně potvrdil prvenství na Mistrovství SR v inline půlmaratónu

Jak jinak, jezdí na inline ložiskách značky ZVL ☺

V pátek, 1.6.2018, se členové ROLLERSKATING RACE TEAM CASSOVIA, jejíž hrdým partnerem je i ZVL SLOVAKIA, zúčastnili Mistrovství SR v inline půlmaratónu v Spišské Nové Vsi, kde získali několik výborných umístění. Nejlepší bruslař Slovenska, Lukáš Benedik, potvrdil svou skvělou formu a vyhrál v absolutním pořadí, Jana Benediková vyhrála kategorii U 60 a její manžel, Miroslav Benedik, 5. místo v kategóii U60.

V dětském týmu získal klub 2 první místa, v kategorii mladších žáků a žákyň 1 druhé a 1 třetí místo, v kategorii starších žáků jedno druhé místo a v kategorii junior třetí místo. ROLLERSKATING RACE TEAM CASSOVIA začal sezónu velmi úspěšně, čemuž napomáhá i fakt, že jezdci týmu používají ve svých bruslích speciálně vyvinuté ložiska ZVL určené do bruslí. Všem členům klubu gratulujeme a přejeme ještě mnoho úspěchů v probíhající sezoně.