Setkání distributorů ČR/SR 2018

Tento rok jsme s obchodními partnery opět relaxovali v Rajeckých Teplicích – hotel Aphrodite Palace. Setkání distributorů SR / ČR se konalo 15.11. – 16.11.2018 a bylo spojeno s oslavami 50. výročí založení společnosti ZVL SLOVAKIA.

Děkujeme všem obchodním partnerům za jejich účast na setkání, dosavadní spolupráci a těšíme se na setkání opět o rok.

0

INLINE ložiska ZVL opět pomohli bruslařům vítězit

O velký úspěch a zároveň prezentaci inline ložisek ZVL se letos opět postaral nejrychlejší bruslař Slovenska Lukáš Benedik, který si na své konto připsal další úspěchy letošní sezóny. Podařilo se mu vyhrát na všech domácích závodech a na závodech v České republice se také umístil na vítězných pozicích. V rámci mezinárodního maratonu míru v Košicích se stal vítězem inline půlmaratónu. Inline klub RRTC Košice, jehož je Lukáš Benedik členem, pozitivně rekapituluje i významné úspěchy a množství ocenění v soutěžích v dětských kategoriích.

Po těchto zkušenostech se znovu potvrdilo, že INLINE ložiska ZVL se vyznačují vysokou trvanlivostí a velmi dobrými jízdními vlastnostmi a jsou ideální pro tréninky a závodění v bruslařské klubech.

0

MSV Brno 2018 – napsali o nás

Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa akcentuje historicky i súčasne úspešnú česko-slovenskú spoluprácu aj Medzinárodný strojársky veľtrh (MSV) v Brne, ktorý každoročne navštívi 1 600 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov.

Tento rok sa veľtrhu, ktorý prebehne 1. – 5. októbra, zúčastní viac ako 80 firiem, medzi ktorými nebudú chýbať ani tradiční vystavovatelia ako Železiarne Podbrezová, TRENS SK či ZVL SLOVAKIA.

Čítajte viac tu:
Slovensko patrí k najvýznamnejším obchodným a ekonomickým partnerom Českej republiky aj 100 rokov od vzniku Československa

0
Stránka 1 z17 12345...»